10 Ürün Mevcut

Kadın Üst Tunik

Kadın giyim sektöründe, uzun t-shirtlerin farklı bir tasarımla oluştukları yeni ürünler kadın üst tunik olarak ele alınabilir. Braez markası, tunik üretiminde farklı model ve renk seçenekleriyle üst segment kitleye hitap eden bir giyim markası olarak oldukça beğeni toplamıştır. Markanın genel kıyafet üretim standardı sade, modern ve şık çizgilere sahip ürünler ortaya çıkarmak olduğundan her kıyafet seçeneği bu düşünce üzerinden meydana getirilip markayı tercih eden kitle tarafından sıklıkla övülmektedir.

Türkiye pazarına yeni girmiş sayılabilecek bir marka olmasına karşın, Braez hem kadınlar hem de erkekler için beğeni toplayan pek çok kreasyona sahiptir ve kısa sürede bilinirliğini arttırmıştır. Aynı zamanda üretim standardında geri dönüştürülebilir ürünler kullanan Braez kadın üst tunik modellerinde de aynı şekilde doğa dostu üretim yaparak hem ürünlerinin rahat ve şık olmasını sağlamakta hem de gelecek nesile faydalı olabilecek üretim şeklini uygulayan büyük markalardan biri olma yolunda başarıyla ilerlemektedir.

Braez Kadın Üst Tunik Modelleriyle Rahatlığın Şıklığını Yakalayın!

Braez kadın üst tunik modelleri sınırlı sayıda renk ve tasarımla piyasaya sürülmüştür. Genel olarak uzun kollu ve tunik olduğundan uzun bir şekilde tasarlanan bu giyim ürünleri V yaka, boydan boya düğmeli ve boydan boya fermuarlı olarak üç farklı şekilde modellenmiştir. Kadınların kendi tarzlarına ve beğenilerine göre seçebilecekleri bu modeller ister günlük kullanımda, ister şık bir ortamda istenirse de şortlarla kombinlenerek beğeni toplayacak tarzlar oluşturulur.

Aynı zamanda bu tuniklerin bir diğer artısı, üretim materyallerinin terletmeyen ve içinde gün boyu rahat hissedeceğiniz kumaşlardan seçilmesidir. Kadınların moda anlayışlarında her ne kadar güncel tarzlar oluşturmak varsa da bilindiği üzere her kadının seçmiş oldukları giyim ürünlerinde rahat hissetmeye önem verdikleri de bilinmektedir. Bu önceliğin farkında olan marka, yumuşacık ve terletmeyen kumaşlarla ürettikleri tunikleriyle kadınları oldukça mutlu hissettirir.

Son olarak markanın diğer giyim ürünlerinde de olduğu gibi kadın üst tuniklerinde de hep belirli sabit renklere çalışıp o renklerden üretim yaptığı söylenebilir. Buttermilk, Melon, Puff, Shadow, White, Iron ismini verdikleri renkleri Ghost Tunik, Daeny Tunik, Hana Tunik, Frill Cardigan ve Kris Cardigan isimli tunik modellerinde kullanmaktadırlar.