6 Ürün Mevcut

Kadın Üst T-Shirt

Kadın üst t-shirt ihtiyacı her mevsim söz konusu olan giyim ihtiyaçlarından bir tanesidir. Kadınların giyim tarzı ne olursa olsun, mutlaka kıyafet dolaplarında kendilerini rahat hissedebilecekleri ve bir şekilde tarzlarına uyduracakları t-shirt’ler olduğunu söylemek mümkündür. Braez markası da rahatlığı ve kalitesiyle adından söz ettiren kadın t-shirt’leri ile sektör içerisinde oldukça beğeni toplamaktadır.
 
Braez kadın t-shirt üretimi konusunda dünya genelinde oldukça yenilikçi ve modern bir çizgide ilerlerken ortaya çıkarmış olduğu modeller genelde minimalist akımın getirilerini yansıtır. Sade ve şık olması mantığı ile ortaya çıkartılan tüm kıyafetler, abartıdan uzak olan tüm tarzlara hitap eden kaliteli ürünlerin giyilebilmesine imkan sunmaktadır. Kadınların çoğunun modanın gelişimini yakından takip ettiği durumu da göz önünde bulundurulursa, Braez hem modanın izinden giden hem de rahatlığın kadınlar için öneminin farkında olup t-shirt’leri de bu esasa göre ortaya çıkartan bir marka olarak ele alınabilir.
 
Üretilen t-shirt’lerin anlattıklarımız bu özellikleri dışında, bir de çok önemli olarak değinebileceğimiz üretim malzemelerinin doğallığından söz edilebilir. Tüm Braez kadın t-shirt modelleri çevre dostu malzemelerden üretilerek hem doğanın dengesini bozmamayı, hem de müşterilerinin konforunu üretim aşamasında kendisine bir üretim çizgisi olarak belirlemektedir. Aynı zamanda üretim malzemesi olarak kullanılan doğal elyaflar, bu t-shirt’leri giyen kadınların günün her saatinde rahat hissetmelerini sağlamaktadırlar.
 

Braez Kadın T-Shirt Çeşitleri

 
Piyasa genelinde Türkiye’ye 4 sene önce giriş yapmış bir marka olmasına rağmen kısa sürede adı duyulan, kalitesini ispatlamış olan Braez özellikle niş kesime hitap eden tasarımlarıyla da göz doldurmaktadır. En başarılı minimalist markalar arasında sayılan bu marka, ülkemizdeki yazlık bölgelerde yer alan belirli satış noktalarında ve internet sitelerinde kadın t-shirt tasarımlarını bizlerin beğenisine sunmaktadır.
 
İnternet sitelerinde yer alan kadın üst giyim t-shirt kategorisinde hem askılı çeşitler hem de kısa kollu çeşitler bulunan markanın üretim serisinde kısa kollu modellerinde Shadow, White, Buttermilk, Puff ve Iron ismini verdiği renk skalaları bulunurken; askılı modellerinde de Iron, Melon, Puff, Shadow ve White isimli renklerine ulaşmak mümkündür.