HAKKIMIZDA

Hollanda menşeili Braez 1998 yılında kurulmuş; pek çok Avrupa ülkesinde ve Japonya’da kıyafet tutkunlarının gözdesi olan üst segment toptan ve perakende markasıdır.

İspanya’nın İbiza adasında tam 3 farklı Franchise mağazası ile dünya genelinde kadın, erkek modasına özgün ve yenilikçi bakış açısıyla renk vermektedir.

Üretilen tüm koleksiyonlar; doğa dostu malzemelerden meydana getirilirken Braez, hem sizin konforunuzu hem de çevreyi düşünür.

Her sezon moda tutkunları ile buluşan sıra dışı tasarımlar, doğal elyaflardan üretilir ve sizin kendinizi günün her saati rahat hissetmenizi sağlar.

Piyasadaki en başarılı minimalist markalardan olan Braez, bu özellikleri sayesinde sadelikle birleşen rahatlığın büyüsünü temsil etmektedir.

Dünya genelinde yenilikçi modanın nabznı tutan kişilerin tercihi olan Braez, 4 sene önce Türkiye pazarına da girmiş ve 5 farklı şehirde mağaza açarak ürünlerini Türk modaseverler ile buluşturmuştur. Ülkemizdeki mağazalar Göcek Skopea Arcade Marina, Bodrum Yalıkavak Marina, İzmir Agora AVM, İzmir Konak Pier Avm ve Kuşadası Setur Marina’dadır.