40 Ürün Mevcut

Erkek Üst Giyim

Türkiye tekstil sektörüne 4 sene önce giriş yapmış olmasına rağmen şık ve kaliteli ürünleriyle kısa sürede oldukça beğeni toplayan Braez markası, erkek üst giyim klasmanında da modern ve çevre dostu malzemeden üretilmiş ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Markanın üretim hedefi olan yenilikçi ve doğa dostu materyaller ile üretim koşulu kullanıcılar tarafından da büyük takdir toplamakla birlikte bu materyalleri minimal tasarım çizgileri dahilinde giyim ürünlerinde başarıyla kullanmaları da markanın şahsi başarısıdır.

Gerek kısa kollu t-shirtler, gerek uzun kollu t-shirtler gerek gömlekler gibi örneklendirebileceğimiz Braez erkek üst giyim modelleri mantık olaran “sade ve şık” düşüncenin ışığında üretim bandına sokulmaktadır. Ortaya çıkarmış bulundukları tüm erkek üst beden giyim çeşitleri, abartıdan uzak olarak her türlü tarza hitap edebilecek sadelikte ve kalitededir. Yani çok uçarı tarzı benimseyen bir erkek bu t-shirtler’in üzerine uçarı bir ceket giyerek kombinini tamamlayabilmekte ya da sadelikten oldukça hoşlanan bir erkek sade bir Braez erkek gömleği giyerek sadece saatini takıp kendi şıklığını ve tarzını tamamlayabilir.

Kadınlar kadar erkeklerin de modayı oldukça yakından takip etmeye başladığı günümüz moda dünyasında, marka kendisine erkek giyim konusunda da doğru bir çizgiden gitmeye çalışarak doğa dostu üretimi rahatlık ve şıklıkla buluşturmuş; Braez erkek üst giyim gömlek, erkek t-shirt, erkek yakalı t-shirt gibi seçenekleri markayı beğenen erkek müşterilerinin zevkine sunmuştur.

Braez Erkek Üst Giyim Çeşitleri

Ülkemiz erkek giyim markaları arasında en doğal ve sade ürün üretimleri konusunda adından söz ettiren Braez, aynı zamanda erkeklerin de tarzlarının yanında giyim konforlarını da düşünerek farklı tip giyim ihtiyaçlarına yönelik farklı üst giyim çeşitlerini üreterek ülkemizde satışa sunmuştur.

Gündelik yaşamda giyilebilecek yazlık t-shirtler, ciddi toplantılarda ya da sosyal buluşmalarda giyilebilecek gömlekler, sonbaharın serin havasını şıklıkla karşılayabileceğiniz uzun kollu t-shirtler ya da daha da serin havalarda giyebileceğiniz sweatshirtler bu üretimlere verilebilecek en basit örneklerdir.

Braez erkek üst giyim tshirt konusunda ve diğer saydığımız gömlek, uzun kollu tshirt gibi kategorilerde çok standart birkaç renk kullanmaktadır. Bu renkler markanın internet sitesinden ya da belirli sayıdaki mağazalarından gidip rahatlıkla inceleyebileceğiniz beyaz, krem, pudra, siyah, haki, bej ve gridir.