0 Ürün Mevcut

Erkek Alt Short

Yaz mevsimi genelinde hem rahatlık hem de sıcaklardan dolayı tercih edilecek erkek giyim ürünlerinin başını çeken erkek alt short, Braez markasının kalites ve şıklığıyla birleşince yaz ayları boyunca vazgeçilmeyecek bir ürün haline gelmektedir. Türkiye pazarına 4 sene öncesinde girmiş olan Braez, ürünlerinde sadelik, konfor ve kaliteyi çok başarılı şekilde bir araya getirmiş; hem kadınlar hem de erkekler için minimal tarzda kıyafetleri sınırlı sayıdaki mağazası ve online satış sitesinde ihtiyaç sahiplerine sunmuştur.

Markanın en önemli özelliği, ürünlerinin üretiminde kullandığı malzemeleri geri dönüştürülebilir materyallerden seçmesidir. Böylelikle hem niş kesime hitap eden kalitede ürünler meydana getirilmekte hem de doğa dostu üretim yapılarak gelecek nesillere emanet edilecek olan doğaya zarar verilmeden uzun ömürlü üretimler yapılabilmektedir.

Braez erkek alt short konusunda üretim yaparken, tarz olarak sadeliğe önem veren bir marka olduğundan abartı tasarımlara yer vermemiş; aksine belli başlı renkler üzerinde çalışarak nefes aldıran, renk solması durumuyla karşılaşılmayan, zaman geçtikçe eskimeye yüz tutmuş bir görüntüye asla kavuşmayacak ürünleri ortaya çıkarmaya özen göstermiştir.

Bilindiği üzere günümüz modern dünyasında kadınlar kadar erkekler de moda kavramının deyimi yerindeyse göbeğinde bulunduğundan, tarzlarına düşkünlüklerini giydikleri ürünlerin kalitesi ile göstermeye çalışmaktadırlar. Marka bu önceliğin oldukça farkında olarak hem rahatlığın hem de estetiğin bir araya getirildiği ürünlerini dünya genelinde ve ülkemizde satışa çıkarmış, kullanıcı kitlesi içerisinde sürekli övülen ve kullanım sürekliliğine kavuşan bir marka haline gelmiştir.

Braez Erkek Alt Short Özellikleri

Her mevsim için moda tutkunu beyefendilere farklı ürün skalası sunan marka, yaz mevsiminde en çok ihtiyaç duyulan erkek alt short modelleri konusunda da klasik çizgide tasarımlar yaparak hem sporda kullanılabilecek, hem üzerine kombinlenecek şık bir gömlekle tamamlanabilecek hem de gündelik yaşamda bir tshirt ile giyilip tarz olarak tamamlanabilecek ürünleri piyasaya sürmektedir.

Şu an satışta olan şortlar uzun (capri şeklinde) ve kısa modeller olarak ikiye ayrılmaktadır. Diğer ürünlerde olduğu gibi, bu ürünlerde de renk skalası Iron, Puff, Shadow, White, Buttermilk, Melon ve Rocky şeklinde isimlendirilen klasik denilebilecek renklerden seçim yapılmıştır.